Poniższy formularz pozwoli dołączyć Ci do grona stałych Czytelników bloga podatki-w-sieci.pl, który prowadzę dla blogerów, influencerów oraz osób sprzedających w internecie. Będę dokładać starań, aby za pośrednictwem tego newslettera przekazywać przydatną na co dzień dawkę informacji dotyczących kwestii podatkowych związanych z działalnością w internecie, w tym analiz najnowszych przepisów prawnych i podatkowych mogących mieć wpływ na sprawne funkcjonowanie w biznesie.


* pole wymagane
Zgoda

Możesz też otworzyć formularz w pełnej formie w nowej karcie przeglądarki. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania newslettera.

Administratorem Danych Osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Małgorzata Gach z siedzibą w Krakowie (31-560) przy ul. Na Szaniec 17/9 (adres do korespondencji: ul. Bałuckiego 26/2, 30-318 kraków), identyfikująca się numerem NIP: 552 137 70 75, REGON: 3568592096, będąca właścicielem bloga podatki-w-sieci.pl, prowadzonego przez Małgorzatę Gach, radcę prawnego i doradcę podatkowego, z którą jest możliwy kontakt poprzez e-mail: m.gach@gach.pl. Informacje dotyczące przetwarzania udostępnionych danych przez Administratora Danych Osobowych znajdują się również w Polityce Prywatności oraz Regulaminie zawartym na blogu podatki-w-sieci.pl.