O czym przeczytasz na blogu Podatki w sieci

Wydaje się, że w ciągu ostatnich kilku lat 90% aktywności ludzkiej przeniosło się do internetu. Portale społecznościowe to obecnie w dużej mierze podstawa kontaktów międzyludzkich, zamiast pamiętników piszemy blogi internetowe, zaś sklepy internetowe w coraz większym stopniu zastępują sklepy stacjonarne.

Ale i internecie obowiązują podatki.

Zadaniem tego bloga jest wskazywanie rozwiązań podatkowych, przekazywanie informacji prawnych i doradzanie jak poruszać się w niewirtualnym wcale gąszczu przepisów podatkowych.

Udostępniam bezpłatnie materiały merytoryczne z tematów, na których się znam najlepiej – piszę artykuły o podatkach towarzyszącym różnego typu działalnościom w internecie. 

Znajdziesz tu wpisy z następujących kategorii:

Podatki w sieci to bardzo szeroki temat. Większość tematów poszczególnych artykułów powstaje przy bieżącej pracy i są moim subiektywnym wyborem. Liczę jednak także na moich Czytelników i zachęcam do wskazywania tematów, które są lub będą dla nich szczególnie interesujące.

Dla kogo piszę

Piszę przede wszystkim dla osób prowadzących działalność w Internecie: blogerów, influencerów, osób prowadzących sprzedaż internetową. W obecnej formule, tj. jako blog pt. Podatki w sieci – blog ten funkcjonuje od niedawna, liczę jednak na zwiększającą się liczbę Czytelników.

Więcej o tym kim jestem, jakie mam doświadczenia możesz przeczytać na stronie O MNIE, jeśli zaś chcesz zaproponować temat, masz jakieś pytania lub sugestie dotyczące bloga – KONTAKT.

Pozdrawiam Cię serdecznie,
Małgorzata Gach
autorka bloga Podatki w sieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.